Czech   English   Deutsch

Z naší produkce

Hvězdárna a planetárium České Budějovice s pobočkou na Kleti pro Vás připravila několik předmětů spojených se svým zaměřením. Patří sem: klasické "poštovní pohlednice", pexeso Kleť, brožurku o hvězdárně, moderní elektronické pohlednice, originální "kometové" tapety na plochu. Pohlednice, brožurky a plnou papírovou verzi pexesa Kleť si mohou návštěvníci zakoupiti u nás v Českých Budějovicích i na Kleti. Elektronické pohlednice a tapety můžete bezplatně poslat svým přátelům a známým elektronickou poštou či si stáhnout na svůj počítač jako tapetu na plochu.

Pexeso a brožura

Návštěvníci si u nás v Českých Budějovicích i na Kleti mohou zakoupit mimo jiné také originální pexeso Kleť a brožurku o hvězdárně. Pexeso Kleť: 20,- Kč/kus. Brožurka o hvězdárně: 25,- Kč/kus


Tapety na plochu

Pro stažení nejprve klikněte na vybranou tapetu a po zvětšení klikněte pravým tlačítkem myši na obrázek a vyberte možnost Uložit obrázek.


Pohlednice

Snímky komety Hyakutake, galaxie v Andromedě, a komety Hale-Bopp (fotografický i CCD v nepravých barvách) byly pořízeny našimi pozorovateli na Observatoři Kleť. Snímky polární záře a Alp na Kleti pořídil Miloš Tichý. Snímek planetky (243) Ida byl pořízen sondou Galileo (NASA/JPL/Caltech), snímky blízkozemní planetky (433) Eros sondou NEAR-Shoemaker (NASA/JHUAPL). Cena pohlednice je 5,- Kč/kus.© 1996-2024, HaP České Budějovice-Kleť | Realizace Kostax s.r.o.
| počet návštěv: 4 337 204 od 1. 9. 1996 | Prohlášení o přístupnosti twitter instagram youtube facebook